12 mm stalen wapening: China's hoge, kosteneffectieve oplossing voor wereldwijde constructie
Waarom 12 mm stalen wapening is de wereldwijde standaard voor de constructie van de middelgrote
#1 keuze voor ingenieurs en aannemers
Zoeken -trend: "12 mm stalen wapeningsprijs" De zoekopdrachten toegenomen met 35% joj, aangedreven door infrastructuurgroei in het Midden -Oosten, Afrika en Zuidoost -Azië.
Structurele sweet spot: balances load-doding capaciteit (ideaal voor balken/kolommen) en flexibiliteit, het verminderen van het betongebruik door 12-18% versus dikkere rebars.
Technische uitmuntendheid: 12 mm Rebar -specificaties en certificeringen
(Primair trefwoord: "12 mm stalen betrouwbare specificaties")
| Eigendom | Metric Global | Naleving |
| Diameter | 12 mm (± 0. 4mm tolerantie) | ASTM A615, BS 4449, ISO 6935-2 |
| Treksterkte | 550 mpa (graad 75) | EN 10080, JIS G3112 |
| Levert kracht op | 420mpa (graad 60) | GOST 5781, AS/NZS 4671 |
| Rib hoogte/afstand | 1,2 mm / 8 mm patroon | Sans 282: 2021 (Afrika) |
| Lengte aanpassing | 6m tot 18m | DIN 488 (EU -projecten) |
Gespecialiseerde varianten:
Seismische kwaliteit: Ontmoet en 1998-1: 2004, ductiliteitsklasse C voor aardbevingzones.
Met epoxy gecoat: ASTM A934 -conform, 10x corrosieweerstand in kustgebieden.
Tempcore verwerkt: 15% snellere koeling, superieure lasbaarheid voor prefabconstructie.
Beschrijving:
Als een toonaangevende fabrikant en exporteur van12 mm stalen wapening, zijn we gespecialiseerd in het leveren van hoog-teshorere, corrosiebestendige versterkingsstaven op maat gemaakt voor infrastructuurprojecten in Zuid-Amerika (Peru Focus), Zuidoost-Azië en Afrika. Onze BS4449: 2005 Gecertificeerd 12 mm staalresultaat garandeert naleving van internationale normen, ideaal voor betonstructuren, bruggen en woningontwikkelingen in tropische of hoge vocht klimaten.
Waarom kiezen voor onze 12mm -wapening?
✅ Prijzen voor fabrieksdirect met bulkorderkortingen voor aannemers en distributeurs.
✅ ISO 9001- gecertificeerde productie, die zorgt voor consistente sterkte (500MPA -opbrengst) en duurzaamheid.
✅ Aangepaste lengtes (6m -12 m) en flexibele verpakkingen (bundels/los) voor kosteneffectieve verzending.
✅ Peru -marktexpertise: tijdige FOB/CIF levert aan Callao, Lima en grote havens.
Sleutelwoorden:12 mm stalen wapeningsprijs, BS4449 Weerbelever,Bouwbetoon Peru, Groothandel stalen staven, ISO-gecertificeerde wapeningsfabrikant, Bulk Rebar voor beton,High-Stensile 12mm wapening.
Vertrouwen door aannemers in Peru, Vietnam, Nigeria en daarna - vraag vandaag een concurrerend citaat aan voor projecten die een betrouwbare, ASTM a 615- conform 12 mm staalbeginner vereisen! 🌍🔩 #rebarsupplier #constructionmaterials #perubuilding
Onze fabriek en magazijn



China's concurrentievoordeel: kwaliteit voldoet aan betaalbaarheid
1. Ongeëvenaarde prijzen
FOB China prijs: 380−430−510/ton (graad 60), 20-25% lager dan EU/US Mills.
Bulkkortingen: Bespaar 5% op 500+ ton orders, 8% voor 1, 000+ ton.
2. Geavanceerde productie
EAF -technologie: 98% gerecycled schrootstaal, ISO 14064- gecertificeerde lage koolstofvoetafdruk.
AI -kwaliteitscontrole: Laser -meten + geautomatiseerde trektesters, defectsnelheid<0.03%.
3. Snelle wereldwijde levering
30- Dagverzendgarantie:120, 000- Ton Maandelijkse capaciteit, directe toegang tot Qingdao/Tianjin/Shanghai/Ningbo -poorten.
Flexibele termen:FOB, CIF, CFR, DDP met ondersteuning van deur-tot-deur douane-opruimingsondersteuning.

12 mm stalen staven
12 mm stalen staven worden meestal gebruikt in de volgende onderdelen in bouwstructuren:
Dragende structuren zoals stralen, platen en kolommen: in belastingdragende structuren zoals balken, platen en kolommen van gebouwen, worden 12 mm stalen staven vaak gebruikt als stijgbeugels of spanningsstaven. Deze stalen staven kunnen de lagercapaciteit en stabiliteit van de structuur verbeteren en de algehele veiligheid van het gebouw waarborgen.
Structuurstructuur: in de structuur van de basis en de structuur van het gebouw spelen 12 mm stalen staven ook een belangrijke rol. Ze worden gebruikt om de stabiliteit van de fundering en fundering te versterken om ervoor te zorgen dat het gebouw niet kantelt of zich vestigt wanneer het onder lading staat.
Schuifwand: in de afschuifwand van hoogbouwgebouwen worden 12 mm stalen staven vaak gebruikt om de sterkte en stabiliteit van de muur te vergroten. Deze stalen staven kunnen de afschuifweerstand en de seismische prestaties van de muur verbeteren en zorgen voor de stabiliteit en veiligheid van hoogbouw.
Structurele kolommen en ringbalken: in sommige speciale gevallen, zoals wanneer het nodig is om de algehele stabiliteit of seismische prestaties van het gebouw te verbeteren, kunnen 12 mm stalen staven worden gebruikt om structurele kolommen en ringbalken te maken. Deze structuren kunnen de algehele stijfheid en het draagvermogen van het gebouw vergroten en de seismische prestaties van het gebouw verbeteren.
Stalen staaf gelaste gaas: in sommige projecten waarvoor grootschalige leggen van stalen staven nodig is, kunnen 12 mm stalen staven worden gebruikt om stalen staaf gelaste gaas te maken. Dit gaas heeft de voordelen van hoge sterkte, lichtgewicht en handige constructie en wordt veel gebruikt in constructie, bruggen, tunnels en andere projecten.
Over het algemeen worden 12 mm stalen staven op grote schaal gebruikt in verschillende belastingdragende en stabiele structurele onderdelen in bouwstructuren om de algehele veiligheid, stabiliteit en duurzaamheid van het gebouw te waarborgen. Wanneer specifiek gebruikt, moeten de diameter, hoeveelheid, lay -out en andere parameters van de stalen staven worden bepaald volgens de specifieke vereisten en ontwerpnormen van het project.
Productspecificaties
|
Alle specificatiesproducten kunnen worden aangepast aan de eisen van de klant
|
|
|
Productnaam
|
Rebar stalen ijzeren staaf vervormde staaf
|
|
Materiaal
|
Q195, Q235, Q345; ASTM A53 GRA, GRB; STKM11, ST37, ST52, 16mn, etc. of klant vereist
|
|
Maat
|
6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 16 mm, 20 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm of klant vereist
|
|
Lengte
|
5m -14 m, 5.8m, 6m, 10m -12 m, 12m of als werkelijke eis van de klant
|
|
Standaard & graad |
Bs {4449-2005, gb1449. 2-2007, jis g 3112-2004, astm a 615- a615m -04 a
|
|
Grade A, Grade B, Grade C
|
|
|
Bs 4449 460 b 500b 500c
|
|
|
As/nzs 4671 500 n
|
|
|
Sectie vorm
|
Spiraalvormige vorm, visgraatvorm, halve maan
|
|
Techniek
|
Heet rollend en koud rollen
|
|
Verpakking
|
Bundel, of met allerlei kleuren PVC of als uw vereisten
|
|
Eindigen
|
Gewoon uiteinde/afgeschuind, beschermd door plastic doppen aan beide uiteinden, gesneden quare, gegroefd, schroefdraad en koppeling, enz.
|
|
Oppervlaktebehandeling
|
1. Gegalvaniseerd
2. PVC, zwart en kleurenschilderen 3. Transparante olie, anti-reuzenolie 4. Volgens de vereiste van klanten |
|
Levertijd
|
Meestal binnen 7 dagen, rangschik de levertijd volgens de hoeveelheid
|
|
Sollicitatie
|
De wapeningsstaaf wordt veel gebruikt in gebouw, brug, weg en andere civiele techniekconstructie. Van snelweg, spoorweg, brug, duiker, tunnel, overstromingsbeheersing, dam en andere openbare voorzieningen tot de bouwfundering, balken, kolommen, muren, platen, schroefstaal zijn onmisbare structurele materialen.
|


|
Grootte (mm) |
Basisdiameter (mm) |
Dwarse rib hoogte (mm) |
Longitudinale rib hoogte (mm) |
Transversale ribafstand (mm) |
Eenheidsgewicht (kg/m) |
|
6 |
5.8±0.3 |
0.6±0.3 |
Minder dan of gelijk aan 0. 8 |
4±0.5 |
0.222 |
|
8 |
7.7±0.4 |
0.8±0.3 |
Minder dan of gelijk aan 1.1 |
5.5±0.5 |
0.395 |
|
10 |
9.6±0.4 |
1±0.4 |
Minder dan of gelijk aan 1,3 |
7±0.5 |
0.617 |
|
12 |
11.5±0.4 |
1.2±0.4 |
Minder dan of gelijk aan 1.6 |
8±0.5 |
0.888 |
|
14 |
13.4±0.4 |
1.4±0.4 |
Minder dan of gelijk aan 1,8 |
9±0.5 |
1.21 |
|
16 |
15.4±0.4 |
1.5±0.5 |
Minder dan of gelijk aan 1,9 |
10±0.5 |
1.58 |
|
18 |
17.3±0.4 |
1.6±0.5 |
Minder dan of gelijk aan 2 |
10±0.5 |
2.00 |
|
20 |
19.3±0.5 |
1.7±0.5 |
Minder dan of gelijk aan 2.1 |
10±0.8 |
2.47 |
|
22 |
21.3±0.5 |
1.9±0.6 |
Minder dan of gelijk aan 2.4 |
10.5±0.8 |
2.98 |
|
25 |
24.2±0.5 |
2.1±0.6 |
Minder dan of gelijk aan 2.6 |
12.5±0.8 |
3.85 |
|
28 |
27.2±0.6 |
2.2±0.6 |
Minder dan of gelijk aan 2.7 |
12.5±1.0 |
4.83 |
|
32 |
31±0.6 |
2.4±0.7 |
Minder dan of gelijk aan 3 |
14±1.0 |
6.31 |
|
36 |
35±0.6 |
2.6±0.8 |
Minder dan of gelijk aan 3.2 |
15±1.0 |
7.99 |
Wij zijn de grootste expert op het gebied van rebarebedrijf
Wereldwijde toepassingen: waar 12 mm betrouwbare uitbarsting uitblinkt
1. Residentiële constructie
Appartement kolommen: 12 mm bars hanteren 6-12 verhaal verticale belastingen, waardoor de wapeningsdichtheid met 18%wordt verminderd.
Balkon cantilevers: Hoge ductiliteit voorkomt barsten onder dynamische belastingen.
2. Infrastructuurprojecten
Brugdek gaas: Lasted 12mm roosters voldoen aan AASHTO LRFD -normen.
Keerwanden: 550MPa treksterkte bestand tegen bodemdruk in snelwegprojecten.
3. Industriële voorzieningen
Factory Floor platen: 12 mm afstand bij 150 mm centra optimaliseert de scheurregeling.
Windturbinebases: Corrosiebestendige varianten voor 50- Jaar Service Life.
Certificeringen en naleving: Wereldwijd vertrouwd
Kwaliteitsborging: ISO 9001, Mill Test Certificates (MTC) met traceerbare warmtegallen.
Regionale goedkeuringen:
Midden -Oosten: Saso, Esma
Afrika: Soncap, PVOC
Americas: Nom (Mexico), Inen (Ecuador)
Duurzaamheid: ECO-platform EPD voor productie met een lage emissie.
Casestudy's: China gemaakte 12mm-wapening in actie
1. Saoedi -Arabië - Neom City
45, 000 ton van epoxy-gecoate 12 mm bars voor modulaire hotels, gepasseerd 5, 000- uur zoutspray-tests.
2. Kenia - Nairobi Expressway
28 km verhoogde snelweg met behulp van klasse 75 Rebars, verminderde stalen tonnage met 14% versus 16 mm ontwerpen.
3. Vietnam - Smart City Hanoi
12 mm seismische wapeningsstaten verkorten de bouwtijd met 20% door prefab kolomintegratie.
Exportdiensten ontworpen voor internationale kopers
1. Probleemvrije logistiek
Containeroptimalisatie: 22-25 ton per 20ft container (het snijden van logistieke kosten met 18%).
Real-time tracking: RFID-tags op bundels gekoppeld aan uw smartphone.
2. Technische ondersteuning
Gratis BIM -bestanden: Revit/ AutoCAD -modellen van rebareschema's.
On-demand testen: SGS/BV-rapporten van derden binnen 72 uur verstrekt.
3. Risicobeperking
100% betalingsbeveiliging: escrow -services via Alibaba Trade Assurance.
Kwaliteitsgarantie: 36- maand anti-corrosie garantie voor gecoate wapening.
FAQ
V1: Wat is het prijsverschil tussen 10 mm en 12 mm wapening?
A: 12 mm kosten 8-12% meer per ton maar verlaagt de arbeidskosten met 15% in mid-rise projecten.
V2: Hoe verifieer de Chinese wapeningskwaliteit?
A: Onze wapeningsstoffen zijn onder meer:
Mill -testcertificaten met chemische samenstelling
SGS van derden rapporteert over mechanische eigenschappen
Batch-wijs en 10204 3. 1 Inspectiecertificaten
V3: Minimale bestelhoeveelheid (MOQ) voor export?
A: 25 ton voor standaardorders, 10 ton voor monsters.
Voor importeurs en EPC -aannemers:
✅ Vraag gratis monsters aan: Krijg 12 mm betaalrede stekken met testcertificaten.
✅ Vergrendel seizoensprijzen: Hedge tegen grondstofschommelingen.
✅ Exclusieve deals: {0% Renteberadigheid voor bestellingen van meer dan $ 200k.
We zijn toegewijd om onze klanten een uitzonderlijke koopervaring te bieden. Ons deskundige en vriendelijke verkoopteam is altijd beschikbaar om u te helpen bij het selecteren van de juiste stalen wapening voor uw behoeften. We bieden snelle verzending en beveiligde betalingsopties om een soepele en probleemloze aankoop te garanderen.
Ons adres
7e verdieping, Fortune Building, Sanqiao Street, Weiyang District, Xi'an City, Shaanxi Provincie
Telefoonnummer
+86 17782538807

Ontwikkeld in China, de wereld opgebouwd - uw vertrouwde wapeningspartner sinds 2000
Populaire tags: 12 mm stalen betrouwbare leverancier, China 12mm stalen betrouwbare leveranciersfabrikanten, leveranciers, fabriek


