Xi'an Dongmeng Group Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van astm a213 t11 ketelbuis in China, en ondersteunt ook service op maat. Met ruime ervaring heten wij u van harte welkom bij de groothandel in goedkope producten die hier op voorraad zijn en ontvang een gratis monster van onze fabriek. Voor prijsadvies kunt u contact met ons opnemen.

ASTM A213 T11 naadloze ketelbuis van gelegeerd staal
ASTM A213 T11 Ketelbuis|1Cr-0,5Mo naadloze buis voor ketels, oververhitters en warmtewisselaars
Xi'an Dongmeng Groep Co., Ltd.levert ASTM A213 T11 naadloze buizen van chroom-molybdeen gelegeerd staal voor ketels, oververhitter, warmtewisselaars en andere toepassingen met hoge- druktemperaturen.
ASTM A213 T11, UNSK11597, bevat ongeveer1,00–1,50% chroom en 0,44–0,65% molybdeen, waardoor een betere sterkte bij hoge- temperaturen en oxidatieweerstand wordt geboden dan gewone koolstof- ketelbuizen. Het wordt doorgaans gespecificeerd voor energieopwekking, industriële ketels, petrochemische fabrieken, warmteterugwinningssystemen en warmteoverdrachtsapparatuur voor raffinaderijen.
ASTM A213/A213M vereist dat buizen onder deze specificatie worden vervaardigd door denaadloos proces, warm-afgewerkt of koud-afgewerkt zoals gespecificeerd. De huidige actieve ASTM-editie is ASTM A213/A213M-25.
Wat is ASTM A213 T11?
ASTM A213 T11 is eennaadloze stalen buis van ferritisch chroom-molybdeenlegeringvoornamelijk bedoeld voor service aan ketels, oververhitters en warmtewisselaars-.
De ASTM A213-specificatie heeft betrekking op naadloze buizen van ferritisch en austenitisch gelegeerd-staal. ASTM stelt dat buizen die onder deze specificatie vallen, worden vervaardigd via een naadloos proces en warm-afgewerkt of koud-afgewerkt kunnen worden geleverd volgens de ordervereisten.
T11 is met name nuttig wanneer een project betere prestaties bij hoge- temperaturen vereist dan conventionele koolstof- ketelbuizen van koolstof- staal, maar niet het aanzienlijk hogere chroomgehalte vereist dat gepaard gaat met kwaliteiten als T91.
Typische projectomgevingen zijn onder meer:
Nuttige en industriële ketels
Oververhitterbuisconstructies
Stoomgeneratoren met warmteterugwinning
Warmtewisselaars
Petrochemische procesverwarmers
Raffinaderij apparatuur
Apparatuur voor het genereren van stoom-
Processystemen op hoge- temperatuur
Tenaris vermeldt ook ASTM/ASME A/SA213 T11 onder de buiskwaliteiten die worden gebruikt voor HRSG's, conventionele ketels en warmtewisselaars in toepassingen voor energieopwekking.
ASTM A213 T11 Chemische samenstelling
De chemie van T11 is ontworpen rond chroom- en molybdeentoevoegingen die de materiaalprestaties bij hoge- temperaturen verbeteren.
| Element | ASTM A213 T11,% |
| Koolstof, C | 0.05–0.15 |
| Mangaan, Mn | 0.30–0.60 |
| Fosfor, P | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 |
| Zwavel, S | Kleiner dan of gelijk aan 0,025 |
| Silicium, Si | 0.50–1.00 |
| Chroom, Cr | 1.00–1.50 |
| Molybdeen, Mo | 0.44–0.65 |
UNS-aanduiding:K11597. Gepubliceerde ASTM-gegevens identificeren dezelfde belangrijkste chemielimieten voor T11.
Waarom Cr-Mo-legeringen belangrijk zijn
Chroomondersteunt oxidatieweerstand en materiaalstabiliteit bij verhoogde temperaturen.
Molybdeendraagt bij aan verhoogde-temperatuursterkte en weerstand tegen verweking tijdens langdurige thermische blootstelling.
De combinatie maakt T11 geschikter dan gewoon koolstofstaal voor veel ketel- en warmteoverdrachtsystemen- die werken onder verhoogde temperatuur en druk.
De materiaalkwaliteit alleen doet dat echter welnietbepaal de maximale veilige bedrijfstemperatuur of -druk. Definitieve limieten moeten worden vastgesteld op basis van de toepasselijke ontwerpcode voor ketel of drukapparatuur-, wanddikte, toegestane spanning, ontwerplevensduur en gebruiksomgeving.
Mechanische eigenschappen
Algemeen gespecificeerde minimumvereisten voor de kamertemperatuur- voor ASTM A213 T11 zijn onder meer:
| Eigendom | Vereiste |
| Treksterkte | Groter dan of gelijk aan 415 MPa |
| Opbrengststerkte | Groter dan of gelijk aan 205 MPa |
| Verlenging in 2 inch / 50 mm | Groter dan of gelijk aan 30% |
| Maximale hardheid | Tot 85 HRB, afhankelijk van de toepasselijke editie/testmethode |
Gepubliceerde T11-specificatiegegevens tonen gewoonlijk een minimale treksterkte van 415 MPa, een minimale vloeigrens van 205 MPa en een minimale rek van 30%.
Aankoopnota:Gebruik altijd de exacte ASTM/ASME-editie zoals gespecificeerd in het project of de inkooporder. Mechanische-eigendomstabellen die online worden gevonden, kunnen verschillende edities, specimenconfiguraties of secundaire interpretaties weerspiegelen.
Warmtebehandeling volgens ASTM A213 T11
Warmtebehandeling is een cruciaal onderdeel van de productie van T11-buizen, omdat de uiteindelijke microstructuur rechtstreeks van invloed is op de mechanische prestaties en prestaties bij hoge- temperaturen.
T11 kan worden geleverd via een geschikte warmtebehandeling-, zoals:
Volledig uitgloeien
Isothermisch gloeien
Normaliseren en temperen
Voor genormaliseerde-en-getemperde T11 specificeren gepubliceerde ASTM-tabellen een minimale tempertemperatuur van ongeveer650 graden / 1200 graden F.
ASTM vereist verder dat buizen van ferritisch gelegeerd staal de juiste warmtebehandeling ondergaan, afzonderlijk van de verwarming die wordt gebruikt voor warmvormen.
Voor projectbestellingen moet de vereiste warmtebehandelingsroute- worden vermeld op de aankoopspecificatie wanneer deze wordt bepaald door de ontwerper van de apparatuur, de ASME Code-vereiste of de- eindgebruikersspecificatie.
Naadloos productieproces
ASTM A213 vereist dat de buis wordt geproduceerd door eennaadloos productieproces.
Een typische productieroute voor T11-ketelbuizen kan het volgende omvatten:
Billet-inspectie → Verwarming → Doorboren → Heetwalsen / Verlengen → Op maat maken → Koudtrekken indien nodig → Warmtebehandeling → Rechttrekken → Snijden → Dimensionale inspectie → Mechanisch testen → NDT / hydrostatisch testen → Markeren → Verpakken
Heet-Afgewerkt versus koud-Afgewerkte T11-buizen
Heet-Afgewerkte buis
Warme afwerking wordt doorgaans gekozen voor standaard ketel- en drukservicevereisten- waarbij productie-efficiëntie en afmetingsbereik belangrijk zijn.
Koude-afgewerkte buis
Er kan voor koude afwerking worden gekozen als het project een strakkere maatvoering, een betere oppervlakteconditie of nauwkeurigere vereisten voor de wanddikte- vereist.
De juiste route moet daarom worden gekozen op basis van de tekening, de buismaat, de tolerantie en de downstream-fabricagevereisten, en niet alleen op basis van de prijs.
ASTM A213 T11 Maatbereik
ASTM stelt dat slangen die gewoonlijk onder A213 worden geleverd, variëren van ongeveer:
Binnendiameter:vanaf 3,2 mm
Buitendiameter:tot 127 mm
Wanddikte:ongeveer 0,4–12,7 mm
Andere afmetingen zijn ook leverbaar indien deze voldoen aan alle geldende specificatie-eisen.
Voor projectaanvragen raadt Dongmeng Group aan om de afmetingen te specificeren als:
OD × Wanddikte × Lengte
Bijvoorbeeld:
60,3 mm buitendiameter × 5,54 mm GEW × 12.000 mm lengte
Indien nodig moet de offerteaanvraag ook het volgende identificeren:
Minimale muur of gemiddelde muur
Vaste of willekeurige lengte
OD-tolerantie
Wanddiktetolerantie-
Rechtheidsvereiste
Oppervlakteconditie
Einde voorbereiding
Hoeveelheid
Verpakkingsvereiste
Minimale muur versus gemiddelde muur – Belangrijk inkoopdetail
Dit is een belangrijk punt bij de aanschaf van ketel-buizen.
ASTM A213-slangen kunnen worden besteld op eenminimale-muur-diktebasis of, waar toegestaan en gespecificeerd, op eengemiddelde-muur-diktebasis. De huidige reikwijdte van ASTM verwijst expliciet naar zowel de minimale wanddikte als, indien gespecificeerd in de bestelling, de gemiddelde wanddikte.
Deze twee bestelmethoden mogen niet als identiek worden beschouwd.
Voor drukapparatuur dient de klant duidelijk te vermelden:
"Minimale muur"
of
"Gemiddelde muur"
in de aanvraag- en inkooporder.
Dit helpt misverstanden over de afmetingen te voorkomen bij het vergelijken van offertes van verschillende buizenfabrikanten.
Inspectie en testen
ASTM A213 is niet simpelweg een chemische specificatie. Het stelt ook testvereisten vast voor afgewerkte buizen.
De ASTM-standaard identificeert vereisten, waaronder:
Spanningstesten
Hardheid testen
Afvlakking testen
Affakkelen testen
Niet-destructief elektrisch testen of hydrostatisch testen
ASTM stelt dat elke buis wordt onderworpen aan een niet-destructieve elektrische test of hydrostatische test volgens de specificatie-eisen.
Afhankelijk van het project kan een aanvullende inspectie bestaan uit:
| Inspectie-item | Doel |
| Chemische analyse | Bevestig de samenstelling van de T11-legering |
| Trekproef | Controleer mechanische eigenschappen |
| Hardheidstest | Bevestig de warmtebehandeling- |
| Afvlakkingstest | Evalueer de integriteit en ductiliteit van de buis |
| Affakkeltest | Evalueer het vormingsvermogen |
| Hydrostatische test | Controleer de drukintegriteit |
| Wervelstroomtest | Detecteer toepasselijke discontinuïteiten |
| Ultrasoon testen | Aanvullende volumetrische inspectie indien gespecificeerd |
| Dimensionale inspectie | Controleer buitendiameter, gewicht, lengte en toleranties |
| Visuele inspectie | Controleer de staat van het oppervlak |
| PMI | Controleer de identiteit van de legering waar gevraagd |
Inspectie door derden- kan ook worden gespecificeerd door de koper, indien vereist door het project.
Traceerbaarheid en documentatie van materialen
Voor ketel- en druk-serviceleidingen moet de traceerbaarheid van het materiaal verder gaan dan alleen het markeren van "T11" op de buis.
Een projectkwaliteitspakket kan het volgende omvatten:
Materiaalkwaliteit
Warmte nummer
Chemische samenstelling
Mechanische-testresultaten
Warmtebehandeling-record
Afmetingen
Inspectieresultaten
NDT-resultaten indien gespecificeerd
Hydrostatische-testinformatie indien van toepassing
Toepasselijke ASTM/ASME-specificatie
Traceerbaarheid van aankoop-bestellingen
Voor exportketel-, EPC- en energieopwekkingsprojecten moeten klanten in de aanvraagfase het vereiste inspectie--documentformaat en de inspectie-eisen van derden- opgeven.
Typische toepassingen van ASTM A213 T11
Ketelbuizen
T11 wordt vaak gebruikt in industriële en utiliteitsketelsystemen die worden blootgesteld aan hoge temperaturen.
Oververhittingsbuizen
Het Cr-Mo-legeringssysteem maakt T11 geschikt voor veel oververhittingstoepassingen waarbij verhoogde- temperatuursterkte vereist is.
Warmtewisselaarbuizen
ASTM A213 heeft specifiek betrekking op buizen voor warmtewisselaars, en T11 kan worden geselecteerd voor warmteoverdrachtsapparatuur- waarbij sprake is van geschikte procesomstandigheden bij hoge- temperaturen.
HRSG-systemen
Stoomgeneratoren met warmteterugwinning in energiecentrales met gecombineerde-cyclus maken gewoonlijk gebruik van Cr-Mo-kwaliteiten, waaronder T11, voor geschikte druk- en temperatuurzones.
Petrochemische en raffinaderijapparatuur
T11-buizen kunnen ook worden gespecificeerd voor warmteoverdrachtsapparatuur, procesverwarmers en gerelateerde drukcomponenten in raffinaderijen en petrochemische installaties.
ASTM A213 T11 versus ASTM A335 P11
Een veel voorkomende aankoopfout is behandelenT11 en P11 zijn hetzelfde product, simpelweg omdat hun legeringschemie vergelijkbaar is.
Het zijn nauw verwante Cr-Mo-materialen, maar hun productspecificaties dienen verschillende doeleinden.
| Item | ASTM A213 T11 | ASTM A335 P11 |
| Producttype | Buis | Pijp |
| Standaard | ASTM A213 | ASTM A335 |
| Productie | Naadloos | Naadloos |
| Hoofdtoepassing | Buizen van ketel, oververhitter en warmtewisselaar | Leidingen voor hoge- temperaturen |
| UNS | K11597 | Gewoonlijk K11597 |
| Cr-Mo-familie | Ongeveer. 1Cr-0,5Mo | Ongeveer. 1Cr-0,5Mo |
| Bestelbasis | Buisafmetingen / ketelservice | Leidingafmetingen / leidingservice |
| Directe vervanging | Vereist technische beoordeling | Vereist technische beoordeling |
Belangrijke aanbestedingsregel
T11 mag niet eenvoudigweg worden omgedoopt tot P11, en P11 mag niet automatisch worden geleverd tegen een A213 T11-bestellingsorder.
Zelfs waar de chemie vergelijkbaar is, bepaalt de toepasselijke specificatie:
Productvorm
Afmetingen
Toleranties
Testen
Inspectie
Certificering
Productie-eisen
Code-acceptatie
De aankoopstandaard is daarom net zo belangrijk als de materiaalkwaliteit.
T11 versus T22 – Hoe te selecteren
T11 en T22 zijn beide gebruikelijke Cr-Mo-ketelbuismaterialen, maar T22 bevat aanzienlijk meer chroom en molybdeen.
| Eigendom | T11 | T22 |
| Cr | 1.00–1.50% | Ongeveer. 1.90–2,60% |
| ma | 0.44–0.65% | Ongeveer. 0.87–1,13% |
| Legeringsniveau | Lager | Hoger |
| Typische positionering | Matig verhoogde-temperatuur Cr-Mo service | Meer veeleisende service bij hogere- temperaturen |
T22 mag niet automatisch voor elk project als "beter" worden beschouwd. De materiaalkeuze moet gebaseerd zijn op de ontwerptemperatuur, toelaatbare spanning, oxidatievereisten, lasprocedures, fabricageomstandigheden en geldende voorschriften.
Overwegingen bij lassen en fabricage
ASTM A213 T11 is een Cr-Mo-gelegeerd staal en vereist meer gecontroleerde laspraktijken dan gewoon koolstofstaal.
Bij een gekwalificeerde lasprocedure moet rekening worden gehouden met:
Wanddikte van de buis
Gezamenlijke geometrie
Lasproces
Vulmiddel-metaalselectie
Voorverwarmen
Interpass temperatuur
Warmte-inbreng
Koelsnelheid
Warmtebehandeling na-het lassen
Toepasselijke ASME- of projectvereisten
Omdat lasvereisten variëren afhankelijk van de dikte, het ontwerp van de componenten en de geldende bouwvoorschriften, zou een productpagina dat moeten zijnspecificeer niet één universele voorverwarmings- of PWHT-temperatuur voor elke T11-toepassing.
De toepasselijke WPS/PQR en constructiecode moeten van toepassing zijn op de fabricage.
Hoe ASTM A213 T11 ketelbuizen bestellen
Stuur de volgende informatie voor een nauwkeurige technische beoordeling en prijzen:
Standaard:ASTM A213/A213M
Cijfer: T11
Buismaat:OD × GEW
Muurbasis:Minimale muur / Gemiddelde muur
Lengte:Vast / Willekeurig
Hoeveelheid:Stuks / Meter / Ton
Finish:Heet-Afgewerkt/Koud-Afgewerkt indien gespecificeerd
Warmtebehandeling:Projectvereiste indien gecontroleerd
Testen:Standaard + aanvullende keuring
Documentatie:Benodigd certificaat/testrapport
Inspectie door derden-:SGS/BV/TÜV of gespecificeerd bureau indien nodig
Verpakking:Exportbundel / zeewaardige verpakking
Bestemming:Haven / land
Voorbeeld:
ASTM A213 T11 / 60,3 × 5,54 × 12.000 mm / Minimale wand / 500 stuks / NDT vereist
Deze informatie helpt herhaalde technische verduidelijkingen te voorkomen en maakt een nauwkeurigere offerte mogelijk.
Waarom ASTM A213 T11 van Dongmeng Group kopen?
Xi'an Dongmeng Groep Co., Ltd.ondersteunt project-gebaseerde aanschaf van ketels, warmte-warmtewisselaars en hoge- buizen van gelegeerd staal.
Onze leveringsaanpak richt zich op het matchen van de daadwerkelijke projectvereisten in plaats van alleen op materiaalnaam te citeren.
Voor T11-vragen kunnen de aanschaffingsparameters het volgende omvatten:
ASTM/ASME-specificatie
Buismaat en tolerantie
Minimale-muur- of gemiddelde-muurvereiste
Productieroute
Warmtebehandeling-
Testvereisten
Traceerbaarheid van materialen
Inspectiedocumentatie
Aangepaste lengtes
Einde voorbereiding
Exportverpakkingen
Inspectie door derden-
Voor EPC-, ketel-fabrikant-, warmte-warmtewisselaar- en stroom-opwekkingsprojecten kunnen klanten debuizenschema, stuklijst, tekening of inkoopspecificatievoor technische beoordeling.
Veelgestelde vragen - ASTM A213 T11 ketelbuis
1. Wat is ASTM A213 T11?
ASTM A213 T11 is een naadloze ferritische Cr-Mo-gelegeerde stalen buis die voornamelijk wordt gebruikt voor ketels, oververhitters en warmtewisselaars.
2. Is ASTM A213 T11 naadloos?
Ja. ASTM A213/A213M vereist dat buizen die onder de specificatie vallen, volgens het naadloze proces worden vervaardigd.
3. Wat is het UNS-nummer van T11?
ASTM A213 T11 wordt geïdentificeerd alsUNS K11597.
4. Welk legeringssysteem is T11?
T11 wordt gewoonlijk beschreven als ongeveer1Cr-0,5Mo gelegeerd staal, met 1,00–1,50% chroom en 0,44–0,65% molybdeen.
5. Is T11 hetzelfde als P11?
Nee. T11 wordt geleverd onder ASTM A213 voor buistoepassingen, terwijl P11 wordt geleverd onder ASTM A335 voor hoge- leidingen. Een vergelijkbare chemie maakt de twee productspecificaties niet uitwisselbaar.
6. Kan T11 worden gebruikt voor oververhitters?
Ja. Oververhittingsbuizen zijn een van de belangrijkste producttoepassingen die onder ASTM A213 vallen.
7. Kan T11 worden gebruikt voor warmtewisselaars?
Ja. ASTM A213 heeft betrekking op warmtewisselaarbuizen, en T11 wordt gebruikt waar de temperatuur-, druk- en materiaaleigenschappen overeenkomen met de ontwerpvereisten.
8. Is T11 warm afgewerkt of koud afgewerkt?
ASTM A213 maakt het mogelijk dat naadloze buizen warm of koud worden afgewerkt zoals gespecificeerd.
9. Welke tests zijn vereist voor ASTM A213-buizen?
De norm omvat spannings-, hardheids-, afvlakkings- en affakkeltests, samen met niet-destructieve elektrische testen of hydrostatische testen, indien van toepassing.
10. Welke informatie moet ik verstrekken voor een T11-offerte?
Geef standaard, kwaliteit, buitendiameter, wanddikte, minimale/gemiddelde-wandbasis, lengte, hoeveelheid, warmtebehandeling, inspectievereisten, documentatie en bestemming op.
Vraag een offerte aan
BehoefteASTM A213 T11 naadloze ketelbuizenvoor een ketel, oververhitter, warmtewisselaar of energieopwekkingsproject-?
Stuur ons uw:
OD × WT × lengte + hoeveelheid + muurbasis + inspectievereisten + bestemming
Xi'an Dongmeng Groep Co., Ltd.
We kunnen vóór de offerte uw buizenschema of technische aankoopspecificatie bekijken om te helpen bevestigen dat het geleverde materiaal, de afmetingen, de inspectieomvang en de documentatie overeenkomen met de projectvereisten.
Kantoorinformatie
Herkapitaliseer 24/7-gemeenschappen volledig via statistieken die voldoen aan de normen.
Telefoonnummer en e-mailadres
+8615769214734
office@dongmjd.com
WhatsAppen
Dong: +8615769214734
Ons kantooradres
Kamer 4107, Runfeng-gebouw, Sanqiao New Street, Weiyang District, Xi'an City, provincie Shaanxi
Populaire tags: astm a213 t11 ketelbuis, China astm a213 t11 ketelbuis fabrikanten, leveranciers, fabriek


